Kauqa elizabet

Shitet nga: Urim 03 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kompleti kauqave elizabet ne gjendjente re pothuajse,2 fotele nje dyshe dhe nje treshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim