MOICA ne gjendje te mire 3,2,1 + TEPIHI gratis

Shitet nga: xeni 21 Pri 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat moica ne gjendje te mire pothuajse te ri shtrihen per fjetje 3,2 dhe 1 jane shume te rehatshem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim