MOICA ne gjendje te mire 3,2,1

Shitet nga: xeni 28 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat moica shtrihen per fjetje 3,2 dhe 1 jane shume te rehatshem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim