Prodhojm dhoma gjumi viber +37744152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DIZAJN 14 Qer 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
prodhojm te gjitha llojet e mobileje dhoma gjumit kuzhina garnitura
gjindemi ne ferizaj
per qfo artikul te bler transporti dhe montimi falas
per me shum na kontaktoni ne tel dhe viber 0038649152077 +37744152077 viber
mobileria Art Dizajn Ferizaj
Bejm transportin edhe per ZVICER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim