ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38 M2

Shitet nga: METI MONT Sot 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA OVC
DYER HARMONIK TRI NGJYRA
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
+37744100 035 VIBER 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim