Mbulesa per Ballkone dhe Lokale

Shitet nga: Fadil 13 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Mbulesa per Ballkone dhe Lokale te ardhura nga ch te perdorura çmimi sipas marveshjes
per me shum inf thirr ne tel 044/049-354559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim