KARRIKA DHE TAVOLINA

Shitet nga: XIMI 25 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 6 karrika shankerica dhe 3 tavolina shank. komplet (300€) nuk ndahen (qmimi fiks).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim