KARRIKA DHE TAVOLINA

Shitet nga: XIMI 11 Nën 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten me qmim te volitshem shanki me 7 karrika me 2 tavolina.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim