KARRIKE,SHANKERICA PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KARRIKA 23 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tardita ben prodhimin e karrikeve,shankerica,tavolina,separe per terasen tuaj 045 264 294 dhe 044 516 306 viber +38649886141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim