Shitet Tavoline pune

Shitet nga: milot 16 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline pune per zyre ose per shtepi siq shifet ne foto...prodhim i Zvicres, me nje imbus montohet dhe çmontohet, shume leht e manipulueshme ne montim dhe çmontim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim