Shitet invertari per kaffiteri

Shitet nga: Gjk Dje 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jan 10 komplete shankerica te drurit me nga 4 karrika.
Qmimi per 1 komplet - 110 euro.

Jan 3 shankerica te rrumbullaket te hekrit.
Qmimi per 1 komplet me 2 karrika - 50 euro.

Jan 4 karrika te shankit ngjyre te zeze.
Qmimi per 1 karrik - 20 euro.

Jan 5 komplete (2 karrika + 1 kauq).
Qmimi per 1 komplet - 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim