Tavolina-banka

Shitet nga: flaka Sot 04:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Pas mbylljes Se kursit shes 4 banka te cilat mund te perdoren dhe si tavolina per oborre
6 € nje banke. Mund te merrni sa te ju nevojiten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim