Kamin Prity 32 W per 570m3

Shitet nga: xxxx 18 Dhj 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamini me nxemje qendrore shum i pershtatshem per shtepi dhe restaorante me maksimum te siperfaqes 570m3 me qmim te volitshem per me shum mund te kontaktoni ne numrin.Gjithashtu per me shum rreth ketij kamini mund te kerkoni ne google *kamin Prity*.flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim