Peshore elektronike ADE GERMANY

Shitet nga: Ronald 26 Qer 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Peshore Elektronike e ardhur nga gjermanija peshon dej ne 5 Kg ka dhe shum Funksione tjera gjithashtu mundeni me peshu dhe me LT Ml OZ etc etc ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim