Daniel Wellington ore dore

Shitet nga: Liridon 06 Gsh 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Unisex
Shitet Daniel Wellington ore per meshkuj dhe femra. Ora eshte e re e pa perdorne viz. Foto. Gjersia ores: 40mm ngjyre rose gold. Rrypi i lekures ngjyra zez. Motori Japonez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim