Mindila dore per nuse

Shitet nga: Astrit 22 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Posedojm mbi 40cop,dhe kemi te llojeve te ndryshme,per info me te hollsishme-044-425-809.edhe viber.flm per mirkuptim rrespekt per bleresit,dhe bashkepunuesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim