DYNACORD kutija te zerimit BELL

Shitet nga: private 06 Tet 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR   2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 Kutija te zerimit BELL dhe 2 basa EV po sa te ardhura prej GJermanije per me teper ne tel: 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim