Shes koferat per dj Numrak ns6 edhe NS7

Shitet nga: Besi 14 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes koferat per dj ose per mixeta kablla Koferat jan te plloqav numrak ns6 edhe e tjetra numrak ns7 jan shum ngjenjde tmir kan edhe rrotat per terheqje qmimin e kan secilla ka 150 ero jan ngjendje perfekte numri tel 044 455 202 viber muni me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim