Zerim per dj dhe live satelita basbina sllev

Shitet nga: besi Sot 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes dy satelita zeck 3 sistemsh kan formen e dynacordit edhe dy basina electrovoic gladiator 800 watt satelitat jan 400rms800watt sllevi esht 1400 watt ka dy dalje ka 700 watt edhe ka mundesin me u lidh me sllev tjeter mi ba dy punojn perfekt kam edhe dy pofercus trrymes 3500wat jan extraa per muzik trregullumn me shum shtikeraa shiten edhe stallakt mbajtsit e satelitav edhe mbajtsi i sllevit per sllev e mixet esht qmimin esht per krejt komplet 1400 ero ndrrim baj me naj kerr shtoj edhe pare numri tel +37744 455 202 viber muni me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim