shes dy satelita zeck 3 sistemsh 400rms800watt

Shitet nga: besi 11 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes dy satelita zeck 3 sistemsh 400rms800watt kan formen e dynacord f150 punojn perfekt garantoj qe sjan kurr te rregullumn jepin za kualitet si mekan dynacord qmimin e kan 600ero numri tel +37744 455 202 viber muni me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim