TUPAN

Shitet nga: Tupana 11 Krr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Muzike neper Dasma dhe ahengje Familjare,fejesa,martesa,syneti,si dhe organizime te ndryshme.
Rezervoni Tupanat qe Dasma juaj te behet sa me madheshtore.
Të gjithe te interesuarit për Dasma le te kontaktojne ne kete numer: 044-997-724.

Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim