Tupana për Dasma Familjare.

Shitet nga: 15 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupana Show"nëpër Darsma dhe ahengje Familjare,fejesa,martesa,syneti,si dhe organizime te ndryshme.
Rezervoni Tupanat qe Darsma juaj të bëhët sa më madheshtore.
Të gjithe te interesuarit për Darsma le të kontaktojnë në kete numer: 044-997-724.

Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim