Biciklet San Francisco California -Sport bike

Shitet nga: San Francisco 14 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   248 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Shes biçikleten San Francisco California-është shumë e leht Alumin100%..,te gjitha pjesët i ka origjinal Shimano .,.Ulsen e ka sport dhe shum e shtrejt ..

Viber +37745644931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim