San Francisco California -Sport bike

Shitet nga: San Francisco 25 Gsh 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Shes biçikleten San Francisco California-është shumë e leht Alumin100%..,te gjitha pjesët i ka origjinal Shimano .,.Ulsen e ka sport dhe shum e shtrejt ...e ardhur nga Ch
Shiko fotot janë origjinale dhe është diqka qe shihet eshte e leht per tu vozitur ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim