Dorza Booster per snowboard/skije

Shitet nga: // 11 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Dorza Booster per snowboard/skije.

Rrisin temperaturen e duarve brenda 10 sekondave. Jane te lehta dhe nuk pengojin gjate veshjes te snowboard ose skijeve.
Te pershtatshme per te gjitha madhesite e duarve, te vogla dhe te medha.
Waterproof & windproof.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim