SKIJA me super qmim dy pare 100€.

Shitet nga: Ximi Sot 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
SKIJA salamon 1. 60 me QMIM super te lire.(45€) SKIJAT ATOMIC me kpuca dhe shkopi (85€). skijat rosignal profesionale per garus (80€). (dy par salamon dhe rossignal 100 €).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim