SKIJA

Shitet nga: Ximi Sot 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat profesionale per gara:

Skijat HEAD te kuqe me gjatesi 1. 27
Skijat rosignal me gjatsi 1. 54
skija rosignal me gjatsi 1. 10 me kpuca kpucat per snowboard dhe kacika me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim