Ski Atomic Made in Astria 1.70m dhe kepuca Head ..

Shitet nga: astrit 21 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Ski jane te mira per te gjitha terenet te pershtashme....+ viber Akcion.....Akcion...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim