Skije

Shitet nga: Ximi 23 Nën 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijet Rosignol dhe Salamon. Rosignol me gjatesi 1.84, Salamon 1.60.
Qmimi me marreveshje.

Skia ,Skija, Ski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim