Garderob per femra

Shitet nga: flaka Dje 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustana te shkurt dhe te gjate, kostime, funda,qanta,bluza e kemisha te pa perdorura numra te ndryshem te ardhura kryesisht nga Ametika, me qmime te volitshme.Nese merni deri ne 10 gjera /20% zbritje; 20 gjera/25%; mbi30 gjera/30%zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim