Kostime elegante me tri pjese

Shitet nga: flaka 22 Gsh 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për femra
kostime - seter, fund dhe nje bluze e mbrendshme drap. Ngjyra e kostimeve eshte teget e mbyllet ( nr42 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim