Nje pal kepuc

Shitet nga: Fatjon hajdari 10 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nje pal kepuc 80euro .Numrin 42 e firmes se njohur gjermane uvex.Kepucet jan te rehatshme dhe origjinale.ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim