Shiten Çantat ushtarake ose te zeza

Shitet nga: Leo Berisha 24 Jan 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Unisex
Dy lloje ngjyrash:ushtarake dhe te zeza , te gjata rreth 70 cm, shum te pershtatshme per Fittnes, gjueti,shkolle,perr rroba
kontaktimi ne tel ose viber:+37744 960516
ose ipko tel :049 751 724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim