Mbajtese per dy bicikleta

Shitet nga: Mirlind 24 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Gjakovë
Mbajtese per dy bicikleta eshte nga Gjermania, eshte e re dhe shum e lehte per tu montuar ne veture, posedon dritat (stopat). Ka edhe vendin per Tabelen e makines.
Cmimi eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim