Sabowfer bass Kenwood

Shitet nga: xxx 13 Shk 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet ky zmadhues dhe bas qete dyja i ka ne nje kuti
i pershtatshem per zerim ne makin
ne kafene etj
arsyeja e shitjes esht se nuk me nuk jom marakli i muzikes shitet me nje qmim te lir prej 40 euro
te dhenat ika ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim