AGENCY HOME VIP SHET BANES GJAKOV 140m2 MOBILUAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 11 Shk 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: GJAKOV orize 2
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjakovë
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 140m2 ne GJAKOV
Banesa esht Komplet e mobiluar dhe nodhet te Banesat e Dugagjinit ne laxhen Orize -2 me pamje nga Rrethi Kryesor .
Banesa esht ndertim i ri ne vitin 2012 dhe e ndertuar me plan dhe standarte Evropjane .
Banesa ka ket renditje
1 -Sallon.
1 -Kuzhin
3 -Dhoma Te Gjumit
2 -Banjo -WC
2 - Ballkona {terasa}
1 - Podrum
Objekti posedon keto materiale
-Lift italian me QIP
-Termoizolim me shtiropor 10cm
-Dritaret aluplast Gjermane profili 8cm me 3 dihtunga,
-Ujësjellësi giacomini italian
-Parket Bungu i perfundua(Fertigparkett)
-Kënd për fëmijë
-Oxhak në secilën banesë
-Qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-Ngrohje qendrore
-Parking i mbyllur dhe i hapur
Perkthemimi i prones i me nje hershem me dukumentacjon katastral me flet poseduese andja perkthimi i menjehershem
Qmimi 75 MIJ EURO
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim