Agjensioni OFERTA Shtepi banesa troje Shitje

Shitet nga: @@@@@ Sot 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Gjakovë
Per Te Gjith ata persona qe kan per Shitje Shtepija,Banesa,Trroje ne Si Agjension ju Ofrojm Blers serioz dhe per Blers ju ofrojm qmime te volitshme
Komunikoni ne tel 044 804/640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim