BANESA 1 SHITET AGJENSIONI OFERTA..

Shitet nga: 🏢🏣🏣🏢🏣🏧🏨 13 Gsh 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Gjakovë
SHITET BANESA NE QENDER KATI I PARE 80m2 SHITET KAH EDHE PARKING BEJM NDRRIM ME SHTEPI .QMIMI NUK DISKUTOHET NE TEL
SHITET PREJ AGJENSIONIT OFERTA....PERVOJ 10 VJET NE NDERMJETSIMIN DHE SHITJE TE PRONES..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim