Banesa 100 m2-Blloku i Ri

Shitet nga: Emin 03 Gsh 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Blloku i Ri
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
Banesa eshte 58m2 e sapondertuar ne lagjen Blloku i Ri,te tregu i gjelbert.Gjendet ne katin e dyte. Ka 1 dhome te gjumit ,sallon+kuzhine,1 ballkon,shpajz si dhe vendparkim te mjaftueshem. Banesa posedon ashensor dhe eshte me leje ndertimi , dhe e gatshme per banim .Perkthimi behet menjehere.
Cmimi i fundit eshte 500 Euro m2.

Na kontaktoni ne keta nr tel.: 044/235-843 , 044/236-026 si dhe ne viber dhe whatsApp +37744235843 , +37744236026 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim