Banesa 101m2 kati i dyt bej edhe ndrim

Shitet nga: Fadil Dje 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Gjakovë
shitet banesa 101m2 ne katin e 2 te banimit posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo dhe 2 ballkona
banesa gjindet ne qarshin e vogel (rruga ngusht)

Nr kontaktues 044671000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim