Banesa ne qender te qytetit te BIG STARI

Shitet nga: Banesa Sot 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne qender te qytetit me dokumentacion te rregullt banesa ka 2 dhoma te fjetjes salloni me kuzhin banjo dhe koridori posedon ngrhoje ner tok ka dhe lift banesa eshte shum pak e shfrytzuar vetem gjat pushimeve.
ME LIFT

Per me shum 044 788 942 - 049 377 007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim