Banese prej 63m2 ne Gjakove

Shitet nga: Emin 20 Mar 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
-Ka 1 dhome te fjetjes,sallon+kuzhine,banjo dhe ballkon .
-Posedon ashensor italian.
-Vendparkim te bollshem per automjete.
-Ndodhet te Hotel Pashtriku,ndertesa e re e qendres tregtare "Center Mall".
-Nodhet ne katin e 1-re te banimit .Perkthimi behet menjehere.
Presim bleres serioz.

Na kontaktoni ne keta nr tel.: 044/235-843 , 044/236-026 si dhe ne viber dhe whatsApp +37744235843 , +37744236026 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim