Gjakova Banesa Te Hotel Pashtriku ne shitje

Shitet nga: Recep Sot 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 149 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
Banesa posedon sallon tri dhoma gjumi banjo dhe terace, eshte ne katin e nente.
Banesa eshte ndertim i firmes A Contruction dhe e gatshme per banim.
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit.
Banesa eshte e ndare ne dy pjese 70m2 dhe 75 m2 poqese doni mund te mbetet keshtu poqese doni mund ta bashkojme.
( viber nr. +386 49 438 669)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim