LESHOJ BANES ME QERA VETEM PER TE JASHTEM

Shitet nga: 31 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjakovë
Banesa leshohet me qera, e cila gjendet ne qender te Gjakoves,ne katin e dyte.
Eshte e kompletuar me te gjitha elementet e cila ka , dhomen e pritjes,fjetjes,kuzhinen,banjo,dhe koridorin me hapsire te mjaftueshme.Per me shume informata na kontaktoni ne numrin: 044-149-299.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim