Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shega.biz 29 Pri 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Banesa i ka 69 m2 netto, në katin e parë
Gjindet në qarshinë e vogel eshte ndërtim i vitit 2012 shumë kualitativ dhe modern
Ka nje pamje te mrekullueshme kah lindja dhe kah veriu dhe ka mobilje te reja.
Ka fletëposedim dhe nyje sanitare komplete, internet, tv.

Organizimi i banesës:

1 dhomë dite me kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 korridor
1 shpajz

http://shega.biz/property/shitet-banesa-6/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim