KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

Shitet nga: 25 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Gjakovë
Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra. Gjerssia eshte 11 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim