Kiosk/trafik

Shitet nga: Trimi 17 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes kiosken me gjama dhe me alumin dhe hekur e perkryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim