Zyre 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Sot 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Zyrja 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

Ju mirëpresim. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim