Zyre 15m2 me rrymë dhe klimë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T AUTO 15 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet zyra 15m2 me rrymë dhe klimë.

Ju mirëpresim. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim