AGJENSIONI OFERTA SHTEPIJA BANESA.TROJE

Shitet nga: @@@@@@@ 10 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
JU OFROJM SHTEPIJA BANESA TROJE PER TE GJITH ATA PERSONA QE KAN PER SHITJE SHTEPIJA BANESA TROJE JU OFROJM SHITJE TE SHPEJT DHE KORREKTE SI DHE NESE KENI SHTEPIJA BANESA. PER QERA NE JU GJEJM QERAMARRES ....JU MIRPRET AGJENSIONI OFERTA GJAKOV ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim